aktuálně

        Logo programu HS-AGENDY                       

HS-AGENDY

© HENDRICH software

Program pro evidenci a vyúčtování vodného a stočného ve třetí generaci.

Video prezentace programu

Podrobnosti o programu

Agendový systém pro evidenci a vyúčtování vodného a  stočného nebo jejich kombinací. Automatizovaný proces vyúčtování a následné fakturace s možností přenosu faktur do účetnictví.

SERVISNÍ MODUL

Manažer celého systému. Soustřeďuje veškerá  obecná nastavení , práci se šablonami sestav. Zajišťuje automatickou a ruční aktualizaci. Obsahuje tabulkového manažera pomocí kterého lze přímo editovat data, ke kterým jinak nelze přistoupit a dále také import dat.

VODNÉ A STOČNÉ

Agenda řeší evidenci a vyúčtování odběrných míst odběru pitné vody nebo odvádění odpadních vod. Automatizované vyúčtování šetří čas a neklade vysoké nároky na uživatele.

Modul disponuje hromadnou korespondencí a vytváří a eviduje dokumenty jako různá sdělení, smlouvy apod. Samozřejmostí je řešení zálohových plateb včetně jejich exportu do *účetnictví a pomocí modulu Česká pošta export do SIPO. Vodné a stočné reaguje pružně na změnu ceny nebo sazby DPH  v průběhu období a to zcela automaticky . Disponuje vlastním editorem sestav  a exportem do různých formátů.

FAKTURACE 

Řeší vlastní fakturaci vyúčtování vodného a stočného. Tisk a odesílání faktur pomocí e-mailu. Evidenci plateb. *Export faktur do účetnictví. Přehledy a sestavy. Záznam a sledování plateb. Import plateb z účetnictví.

ČESKÁ POŠTA

Modul pro komunikaci s Českou poštou. Řeší tvorbu souboru záloh pro SIPO a zpětné načítání plateb. Umožňuje zasílat přeplatky z vyúčtování pomocí složenek typu B.

 Podrobnosti v sekci Programy

*) účetnictví KEO-W společnosti Alis s.r.o. Česká Lípa

Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
HS-AGENDY.pdf 83.3 Kb